Pakiet ślubny


Pakiet obejmuje:

  • makijaż próbny – w tym pielęgnacja przed makijażem, dobór makijażu + jego wykonanie, sztuczne rzęsy (wedle uznania),
  • makijaż w dniu ślubu – tutaj dodatkowo korekta niewielkich niedoskonałości na ciele, jeśli takowe będą oraz rozświetlenie (dekolt, szyja, plecy, ramiona, ręce), utrwalenie makijażu,
  • Panna Młoda otrzymuje bibułki matujące oraz próbkę szminki do późniejszych poprawek, jak również każda osoba malowana dodatkowo.
  • Makijaż dla osób z otoczenia pary młodej (do 3 osób w cenie pakietu – każda osoba dodatkowo 200 zł ),
  • korekta Pana Młodego w dniu ślubu,
  • dojazd na terenie Wrocławia w cenie
  • poza granice Wrocławia 2 zł/km (liczone w obie strony); (powyżej 200 km doliczane 300 zł bądź powyżej 2 h dojazdu od Wrocławia).

Koszt pakietu wynosi 1500 zł (z czego 250 zł pobierane jest w dniu próby bądź ustalony wcześniej zadatek w wys. 300 zł podczas zapisu; reszta kwoty po wykonaniu usługi).
Decydując się na pakiet rezerwuję dla Pani cały dzień (jestem w czasie wykonywania wszystkich makijaży – ma Pani pierwszeństwo w wyborze godziny mojego przyjazdu).

Ma Pani pewność, że dojadę i nie spóźnię się z przyczyn ode mnie niezależnych (np. od spóźnienia się poprzedniej klientki).

Przygotuję Panią i Pani rodzinę do ceremonii zaślubin oraz dostosuję się godzinowo.
Przy mniejszej ilości osób do malowania w dniu ślubu różnica cenowa nie jest zwracana, jak również w przypadku rezygnacji Panny Młodej z ktoregoś makijażu dla niej.

Warto poinformować rodzinę o możliwości skorzystania z usługi wizażystki na miejscu
(mama, teściowa, świadkowa, koleżanki, bądź kuzynki – mogą okazać zainteresowanie). Termin próby ustalamy indywidualnie – zazwyczaj około 2-4 tyg. przed ślubem, lecz jest to kwestia indywidualna.

Czas:

1 dzień

Miejsce:

do uzgodnienia

Cena:

1500 zł

KONTAKT


Strony Internetowe