Pakiet ślubny VIP


Ekskluzywny Pakiet Ślubny

Decydując się na pakiet VIP rezerwuję dla Panny Młodej cały dzień ( jestem w czasie wykonywania wszystkich makijaży – jest możliwość wyboru godziny mojego przyjazdu w dniu usługi uwzględniając minimalny czas wykonywania makijaży ).

Panna Młoda ma pewność, że dojadę i nie spóźnię się z przyczyn ode mnie niezależnych ( np. od poprzedniej klientki ). Przygotuję Pannę Młodą i najbliższych do ceremonii zaślubin oraz dostosuję się godzinowo.

Pakiet obejmuje:

  • makijaż próbny – w tym pielęgnacja przed makijażem, dobór idealnego makijażu ślubnego + jego wykonanie, sztuczne rzęsy ( wedle uznania), rozświetlenie dekoltu, utrwalenie + zdjęcie z makijażu próbnego,
  • makijaż w dniu ślubu – wszystkie elementy z w/w makijażu próbnego + dodatkowo korekta ( ewentualna ) niewielkich niedoskonałości na ciele oraz rozświetlenie (dekolt, szyja, plecy, ramiona, ręce).
  • Panna Młoda otrzymuje zestaw poprawkowy m.in. bibułki matujące oraz próbkę szminki do późniejszych poprawek, jak i również każda osoba malowana dodatkowo,
  • Makijaż dla osób z otoczenia pary młodej – do 3 osób w cenie pakietu. Każda osoba z pakietu również w cenie ma sztuczne rzęsy ( wedle uznania ), profesjonalny, wodoodporny, trwały i fotograficzny makijaż jak i rozświetlenie ciała w zależności od rodzaju kreacji + zestaw poprawkowy – każda osoba więcej niż w pakiecie płatna 300 zł – łącznie z Panną Młodą w cenie pakietu malowane są 4 os ,
  • korekta Pana Młodego w dniu ślubu (opcjonalnie),
  • koszty dojazdu liczone są dodatkowo :

    * 3 zł/km ( liczone w obie strony od mojego miejsca zamieszkania we Wrocławiu ) + dodatkowo powyżej ( w jedną stronę ) 150 km doliczane 150 zł , powyżej 300 km 300 zł bądź powyżej 2 h dojazdu od mojego miejsca zamieszania dodatkowo 200 zł . Dalsze dojazdy są rozpatrywane i wyceniane indywidualnie. Możliwość dojazdu na terenie całej Polski i za granice przy zapewnieniu noclegu i wyżywienia.

Koszt pakietu VIP wynosi 3300 zł + dojazd z czego 500 zł pobierane jest w formie zadatku w ciągu 3 dni roboczych od momentu zapisu.

Zadatek jest płacony na rezerwacje danego terminu.

W dniu makijażu próbnego pobierana jest kwota 300 zł – reszta kwoty po wykonaniu usługi w dniu ślubu

BRAK WPŁATY ZADATKU SKUTKUJE ZWOLNIENIEM TERMINU.

Przy mniejszej ilości osób do malowania w dniu ślubu różnica cenowa nie jest zwracana, jak również w przypadku rezygnacji Panny Młodej z makijażu próbnego – jest możliwość wymiany „brakującego” makijażu na Voucher na makijaż okolicznościowy do realizacji do roku czasu – o mniejszej ilości makijaży niż przewiduje Pakiet Ślubny VIP należy poinformować min. 3 dni przed ślubem.

Warto poinformować rodzinę o możliwości skorzystania z usługi wizażystki na miejscu ( mama, teściowa, świadkowa, koleżanki, bądź kuzynki – mogą okazać zainteresowanie ). Termin próby ustalamy indywidualnie – zazwyczaj około 2-4 tyg. przed ślubem lecz jest to kwestia indywidualna.

Zapisy odbywają się poprzez wysłanie wiadomości na:

fanpage na fb: ALEKSANDRA KAJ MAKE UP ARTIST

e-mail: Kaj.aleksandra@gmail.com

Instagram: KAJALEKSANDRA

formularz kontaktowy na tej stronie

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Czas:

godziny ustalane indywidualnie

Miejsce:

ustalane indywidualnie

Cena:

3300 zł + koszty dojazdu

KONTAKT


    Strony Internetowe